Nezávazná poptávka

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Kliknutím nebo přetažením do této oblasti nahrajete soubory. Můžete nahrát až 10 souborů.
Maximální velikost souboru 25 MB | Maximální počet souborů 10 | Vetší množství souborů nebo soubory větší jak 25MB doporučujeme nahrát na https://uschovna.cz a vložte odkaz ke stažení níže.
Vetší množství souborů nebo soubory větší jak 25MB doporučujeme nahrát na https://uschovna.cz a vložte odkaz ke stažení sem.
GDPR

Pro zpracování cenové nabídky od Vás potřebujeme vyplnit poptávkový formulář.

Následně Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku a nabídneme termín výroby.

Nevíte jak vyplnit některá pole? Nevadí. Přidejte dotaz do poptávky a my Vám pomůžeme s optimálním nastavením přímo pro Váš projekt.

3d tisk z pc blend trysek do vířivky

Otázky a odpovědi na nejčastější dotazy

Ano je to možné. Díky tiskárně s pěti nezávislými tiskovými hlavami můžeme kombinovat až 5 různých materiálů v rámci jednoho dílce. 

Můžeme tedy kombinovat například flexibilní materiály s mechanicky velmi odolnými materiály a tím plně využít potenciálu obou materiálů zároveň.

Dále využíváme vícemateriálový tisk pro dílce obsahující podpěry, čímž dosahujeme naprosto perfektního povrchu pod podpěrami!

Ano, je to možné. Můžeme tisknout až pěti různými barvami zároveň v rámci jedné vrstvy, což znamená až pět různých barev v rámci jednoho dílce.

Menší zakázky stíháme vyrobit do 24 hodin.

Zakázky většího rozsahu mohou trvat i několik dnů až týdnů. Vždy záleží na velikosti a složitosti modelu a požadovaného počtu kusů. 

Termín vždy upřesníme již při nezávazné poptávce.

Každý tisk je velice individuální a cena se odvíjí od několika faktorů jako je složitost a velikost tisknutelného dílce, možná potřeba podpůrného materiálu, použitý materiál a požadovaná výsledná kvalita povrchu dílce. Neposledním faktorem je potřebný čas, který vychází z kombinace uvedených faktorů na daný tisk.
Cenu také ovlivňuje počet požadovaných kusů.

Na každý požadovaný dílec Vám rádi zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku, aby jste nebyli nemile překvapeni.
Poptávka 3D tisku není závazná a je zdarma.   

-> Mám zájem o nezávaznou poptávku <-

Aktuálně disponujeme rychlou velkoformátovou CoreXY 3D tiskárnou s pěti nástroji a velikostí tiskové plochy 360×360×360 mm, což nám umožňuje jednoduše a rychle tisknout rozměrné objekty z až pěti materiálů současně! 

Můžeme ale vytisknout i daleko větší objekty za předpokladu, že model rozdělíme na více částí, které se následně slepí, sešroubují nebo jen zacvaknou do sebe.

Nic se neděje 3D model můžete najít v databázích 3d modelů například https://thingiverse.com , https://printables.com, https://cults3d.com. 

Přehled největších a nejoblíbenějších databází s modely pro 3D tisk ke stažení zdarma.

Model pro vás vytvoříme! Pokud máte výkresovou dokumentaci, náčrt, obrázek s rozměry či fyzickou předlohu, stačí nám je poslat a 3d model vám vytvoříme v profesionálním 3D CAD.

Model nám ideálně zašlete ve formátu určeném k 3D tisku jako jsou STL, 3MF, OBJ, STEP/STP apod. 
Pokud uvedený formát nemáte, nevadí. Poradíme si i ostatními formáty a model si převedeme.

To záleží na detailnosti a složitosti dílce. Je potřeba brát v úvahu, že povrchové modely pro 3D tisk jsou složeny ze sítě trojúhelníků a tvary jako oblouky by v případě nízké kvality byly viditelné jako složenina několika rovin namísto oblouku. 

Modely tedy exportujte raději ve vyšší kvalitě aby výsledný tisk obsahoval veškeré detaily.

Přesnost velice závisí na geometrii a složitosti dílce a také na použitém materiálu k tisku. Některé materiály trpí velkou smrštivostí, která se může projevit v různé části dílce malinko jinak a nelze ji plně podchytit. 

U FFF/ FDM tisku běžně dosahujeme přesnosti kolem 0,1 – 0,2 mm. U kritických rozměrů jsme schopni dosáhnout přesnosti i 0,05 mm.

Výsledné výtisky je možno následně dále zpřesnit např. vystružením, obrobením, obroušením dosedacích ploch apod.