Modely pro 3D tisk ke stažení zdarma

Sestavili jsme seznam největších a nejoblíbenějších databází, kde jsou modely pro 3D tisk ke stažení zcela zdarma. Ať už hledáte modely figurek, nářadí, dekorace, věcí do domácnosti či cokoli jiného, náš seznam databází Vám může pomoci najít to, co potřebujete. Databáze obsahují miliony modelů od 3D tiskařů z celého světa a je tak velice pravděpodobné, že model který potřebujete se Vám podaří najít.

Potřebujete model také vytisknout ? S tím Vám můžeme pomoci. Stačí poslat nezávaznou poptávku a vybraný model nám zaslat. My Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku 3d tisku.

Modely pro 3D tisk ke stažení zdarma:

Největší databáze modelů s více než 2 miliony modelů. Aktuálně se stále jedná o první volbu každého, kdo potřebuje najít model do domácnosti, praktické věci, boxy, kryty, různé pomůcky, náhradní díly či různé držáky a spousty dalšího pro 3D tisk, či jen pro inspiraci

Největší databáze modelů s více než 2 miliony modelů. Aktuálně se stále jedná o první volbu každého, kdo potřebuje najít model do domácnosti, praktické věci, boxy, kryty, různé pomůcky, náhradní díly či různé držáky a spousty dalšího pro 3D tisk, či jen pro inspiraci

Populární platforma od výrobce 3D tiskáren Prusa Research. Nabízí širokou škálu 3D modelů ke stažení zdarma i za poplatek. Modely jsou kategorizovány podle typu, značky tiskárny a dalších kritérií. Má aktivní komunitu uživatelů.

Pořádá pravidelné soutěže v 3D tisku s atraktivními cenami. Soutěže jsou zaměřeny na různá témata a jsou otevřeny všem.

Na rozdíl od jiných platforem se Cults3D zaměřuje na kreativní a originální modely, které nenajdete jinde. Kromě stahování modelů umožňuje Cults3D také 3D tiskařům a designérům prodávat své výtvory.

Profesionální 3D modely pro různá odvětví, včetně herního průmyslu, animace a architektury. Nabízí jak zdarma, tak i placené modely.

Široká škála profesionálních 3D modelů pro různé použití, od 3D tisku až po virtuální realitu. Nabízí jak zdarma, tak i placené modely.

Databáze 3D modelů pro inženýrství a výrobu.

Databáze 3D modelů z vesmírného programu NASA.

Otevřený komunitně řízený portál pro stahování, sdílení a vytváření biovědeckých a lékařských 3D modelů pro 3D tisk a interaktivní 3D vizualizaci, včetně virtuální a rozšířené reality.

Vyhledávač pro 3D tisknutelné modely

Můžete také vyzkoušet modely vyhledat pomocí níže uvedených vyhledávačů, které procházejí skoro všechny velké databáze modelů.

Yeggi je skvělý nástroj pro každého, kdo hledá 3D modely pro 3D tisk, designové projekty nebo jiné účely. Obsahuje index více jak 5,4 milionů celosvětově tisknutelných 3d modelů.   

Zabývá se hledáním bezplatných 3D modelů z hlavních úložišť na internetu. Modely jsou k dispozici pro 3D tisk a designové projekty.

Chcete se na něco zeptat ?